Geriausi kavos sprendimai jau 10 metų!

Kavos sprendimai

Kava tai mūsų aistra ir nesvarbu kur ji bus gaminama. Ir nesvarbu tai specializuota kavinė, parduotuvė, kepyklėlė, baras, restoranas, ofisas ar degalinė, mūsų misija kelti kokybiškos kavos vartojimo lygi.

Ofisai Ofisai
Greito maisto restoranai Greito maisto restoranai
Kavinės Kavinės
Konditerijos Konditerijos
Viešbučiai Viešbučiai
Degalinės Degalinės
Restoranai Restoranai
Individualiai Individualiai

Įranga

Mes siūlome pačia geriausia įranga savo klientams. Unikalumas, kokybiška inžinerija, revoliucinės technologijos yra tai ka jūs gaunate.

Tradiciniai kavos aparatai
Super automatiniai kavos aparatai
Kavos malūnai
Filtrinės kavos įranga
Ledukų generatoriai
Indaplovės

Produkcija

Mes išskirtinai dirbame tik su geriausia kava ir visame pasaulyje pripažintais kavos įrangos gamintojais, kad užtikrintume tik pačias naujausias technologijas kavos ruošime. Žinoma, arbata, cukrus, puodeliai, sirupai ir kiti ingredientai daro mūsų pasiūlymus tobulais.

Kavos pupelės Kavos pupelės
Arbatos Arbatos
Priedai Priedai
Sirupai Sirupai
Vandens sprendimai Vandens sprendimai
Indai Indai

Apie mus

Mūsų misija paprasta - suteikti geriausia kavos patirtį, nesvarbu kur, kada ir kaip kava pagaminta. Puiki kava ir patikimas bendradarbiavimas yra tai, kaip mes to siekiame.


Mūsų vizija


Mūsų vizijoje sėkminga kavos koncepcija sudaryta iš keturių pagrindiniu verčių: kavos, įrangos, žinių ir svarbiausia - žmogaus. Mes pasirūpinsime kiekviena iš šių vertybių, tam kad mūsų partneriai galėtu mėgautis geriausia kokybe.


Komanda


Mūsų komanda sudaro beveik 50 kavos specialistu. "Baristų"treneriai, projektų vadovai, kokybės kontrolieriai, techniniai specialistai, apskaitininkai, valdybos nariai - visi mes esame apmokytibaristosir mėgstame kavą tai pat kaip ir jūs.

Partneriai

Mes dirbame su pasaulyje lyderiaujančiais kavos įrangos bei produktų tiekėjais bei gamintojais, kad užtikrintume geriausius kavos sprendimus.