KAVOS APARATŲ NUOMA IR KITI KAVOS SPRENDIMAI JŪSŲ VERSLUI

Nuo kavos aparatų nuomos ir kavos produkcijos iki nestandartinių kavos aparatų - „King Coffee Service“ siūlo platų kavos sprendimų asortimentą jūsų verslo ugimui.

Mūsų sprendimai

Mūsų privalumai

Patirtis nuo 2007 m.

čia gausite profesionaliausias kavos industrijos rekomendacijas ir kavos įrangos sprendimus verslo plėtrai

Aktyvus aptarnavimas 7 dienas per savaitę

kad kavos aparatai visada veiktų nepriekaištingai arba techninės problemos būtų sprendžiamos kaip įmanoma greičiau

Visų paslaugų teikimas

pradedant kavos pupelėmis, puodeliais, sirupais ir baigiant kavos aparatais ir kokybės kontrolės vizitais, leidžiančiais dirbti efektyviau ir susitelkti ties svarbiausiais dalykais

Platus kokybiškos įrangos asortimentas

„King Coffee Service“ profesionalai ras tinkamiausią ir kokybiškiausią kavos aparatą tinkantį jūsų verslui bei užtikrinantį patikimus, pelningus ir saugius sprendimus.

Kavo aparato nuoma - geriausias pasirinkimas jūsų verslui!

  • Kavos aparatų nuoma yra patogiausias ir pelningiausias sprendimas ne tik kasdieniam įmonių darbui, bet ir organizuojant renginius bei pradedant ar plėtojant verslą - kavines ir svetingumo paslaugas.
  • Išsinuomodami kavos aparatus tiesiai iš „King Coffee Service“, turite galimybę gauti aukščiausios kokybės kavos aparatus ir jų aptarnavimą.
  • Siūlome nuomotos įrangos aptarnavimą 7 dienas per savaitę, kuris užtikrina greičiausią pagalbą įrangos priežiūrai ir remontui.
  • Nuomodami kavos aparatus iš „King Coffee Service“ galite būti užtikrinti, kad bus vykdoma kavos kokybės kontrolė. Tai reiškia, kad kavos aparato priežiūra ir paruoštos kavos kokybė suteiks geriausią patirtį jums, jūsų įmonės darbuotojams bei klientams.
  • Be to, mes siūlome įvairių rūšių produktus, iš kurių gaminami kavos gėrimai: šviežiai skrudintos kavos pupelės, kavos aparatų valymo priemonės, sirupai, arbatos, kavos puodeliai, filtrinės kavos prietaisai ir kiti kavos ruošimo priedai.
Copy of Copy of IMG_8934 copy.jpg

Individualūs kavos aparatų nuomos rinkiniai ir kainų sprendimai

individuali-risinajumi.jpg

„King Coffee Service“ kavos aparatų nuoma ir aptarnavimas yra geriausias pasirinkimas, jei biurą, kavinę, parduotuvę, viešbutį ar prekybos tinklą reikia aprūpinti aukščiausios kokybės ir efektyviausiais komerciniais kavos aparatais. Klientai yra pagrindinis mūsų dėmesys, todėl kiekvienam savo partneriui parenkame individualų sprendimą. Mūsų individualus kavos aparato ir kavos malūno parinkimas palengvins jūsų įmonės kasdienį darbą.

„King Coffee Service“ siūlo platų kavos aparatų asortimentą nuomai - tradicinius espreso aparatus, automatinius kavos aparatus, kavos maūnus, filtrinės kavos sprendimus - iš pirmaujančių pasaulio gamintojų: LaMarzocco, Mahlkonig, Victoria Arduino, Bunn, Eversys, Jura, Rex-Royal, „Aequator“, „Schaerer“ ir kiti prekės ženklai. Mūsų nemokama kavos ekspertų konsultacija padės išsirinkti tinkamiausius jūsų įmonei nuomojamus kavos aparatus ir įrangą. Norite sužinoti daugiau apie kavos įrangos nuomą ir kainas? Susisiekite su mumis šiandien!