PASLAUGOS – IŠPILDOME SAVO PAŽADUS

Mūsų specializuota kavos inžinierių komanda dirba septynias dienas per savaitę.Pilna visų procesų kokybės kontrolė. Greitas reagavimo laikas ir kasdien prieinama pagalba.

Paslaugos

Servisa siena

INŽINIERIŲ KOMANDA IR SPECIALIZUOTA ĮRANGA

Aukšta kokybė reikalauja patikimo ir tinkamo aptarnavimo. Mes užtikriname didžiausios specializuotos inžinierių komandos paslaugas, kurios yra prieinamos septynias dienas per savaitę. Prieinamumas prie mūsų paslaugų centro reiškia, jog bet koks potencialus gedimas bus išspręstas greitai ir atsakingai su mūsų inventoriaus atsarginėmis dalimis. Atsakingas personalas, modernus valdymas, nuotolinė techninio valdymo prieiga ir tikslus planavimas leidžia mums pasiūlyti aukščiausio lygio aptarnavimą ir užtikrinti greičiausią reagavimo laiką.

Mūsų garantija – pastovus aukščiausios kokybės užtikrinimas, proceso stebėsena, specializuotos paslaugos ir profesionalūs mokymai.
apmacibas-showroom.png

KOKYBĖS KONTROLĖ IR MOKYMAI

Siekdami užtikrinti pastovią aukščiausią kavos gėrimų kokybę, siūlome kokybės kontrolę ir darbuotojų mokymus, parengtus pagal Pasaulio baristų čempionato standartus. Kiekvienais metais dalyvaujame kavos festivaliuose visame pasaulyje kaip dalyviai, rėmėjai ir ekspertai. Užtikriname kavos pupelių skrudinimą, atitinkantį aukščiausius kokybės standartus, naudojant Loring, vienos iš nedaugelio tokias paslaugas teikiančių įmonių šioje pasaulio dalyje, sistemą.